Minitoring
stat4u
page rank, pagerank, link popularity, fake pagerank, monitoring stron
Bramka Lukaku na inauguracje!
Inaugurację nowego sezonu Anderlecht rozpoczął od porażki. Przegrał z beniaminkiem rozgrywek, drużyną Oud-Heverlee Leuven 1:2.

Po dziesięciu minutach sędzia podyktował "jedenastkę" po ostrym wejściu piłkarza gospodarzy na Cenesinie Matosie. Do wykonywania rzutu karnego podbiegł Romelu Lukaku, ten strzelił mocno w środek, bramkarz rzucił się lekko w prawo ale zdołał obronić ten strzał nogami. OHL odpowiedział strzałem z rzutu wolnego De Vriese, lecz dobrze spisał się Proto który po paru minutach wyłapał groźne dośrodkowanie Diandego zmierzające wprost na głowę Ruytinx'a. "Nieszczęścia" Anderlechtu ciąg dalszy, gdyż po wejściu "nakładką" sędzia "wręczył" czerwony kartonik Denisowi Odoi i już po trzydziestu minutach byliśmy w osłabieniu. Dokładnie po sześciu minutach Anderlecht obejmuje prowadzenie w tym spotkaniu. Piłka ze środka boiska przerzucona na prawą stronę gdzie zupełnie osamotniony stał Suarez, dośrodkowanie nisko nad ziemią i z bliskiej odległości Lukaku rehabilituje się po wcześniej nie wykorzystanym rzucie karnym. Przed końcem pierwszej połowy Juhasz miał dwie dobre sytuacje, ale wynik nie uległ zmianie.

Anderlecht wygrywa, kolejna bramka Lukaku!
RSC Anderlecht podejmował  KVC Westerlo w ramach 12 kolejki  Jupiler Pro League. Pierwsze 10 minut były trudne dla fioltetowo-białych, ale byli w stanie stworzyć najlepsze sytuacje na początku meczu. Jednakże po 15 minutach Anderlecht grał w dziesiątkę bo czerwoną kartę dostał Polak. Po kartce Anderlecht nie stanął się słabszy i nadal dążył do zdobycia bramki, aż w końcu się udało. W 30 minucie Guillaume Gillet przeforsował na prawym skrzydle, podał do Lukaku, a on doskonale się obrócił i strzelił bramkę. Do przerwy już nic się nie zmieniło. Druga połowa była już ociągała i Anderlecht kontrolował wynik, ale jeszcze dziesięć minut przed końcem meczu, wynik ustalił obrońca Westerlo który strzałem samobójczym pokonał własnego bramkarza.

Po nieudanych dwóch meczach w Lidze Europejskiej, Anderlecht wreszcie przełamuje złą passe i wygrywa z AEK Ateny 3:0.

Anderlecht mecz zaczął ostrożnie, AEK przeważał w posiadaniu piłki. Anderlecht z każdą minutą stwarzał sobie coraz więcej sytuacji i to on do końca meczu przeważał na boisku.

Piłkarze z Belgii, dzięki zwycięstwu nad AEK Ateny, uplasowali się na drugim miejscu z trzema punktami i stosunkiem bramek 4:4.

RSC Anderlecht : AEK Ateny [LIVE!]

Dziś o godzinie 19:00 odbędzie się trzecia kolejka Ligi Europejskiej. RSC Anderlecht na własnym stadionie podejmie, grecki AEK Ateny. Piłkarze Anderlechtu będą chcieli za wszelka cenę przełamać się bo nie wygrali już od dłuższego czasu, jak i w LE tak i w Jupiler Pro League. Anderlecht w Lidze Europejskiej zajmuje ostatnie miejsce bez żadnego punktu, natomiast AEK ma trzy punkty i zajmuje drugą lokatę. Warto byłoby wygrać dzisiejszy mecz drużynie prowadzonej przez Jacobsa, ponieważ przy wysokiej wygranej, wskoczyliby na drugie miejsce w tabeli przy przegranej Hajduku z Zenitem.

Jacobs zostaje
 Roger Vanden Stock ogłosił, że aktualny trener Anderlechtu Ariel Jacobs pozostanie na swoim stanowisku.

Najważniejsza osoba w klubie poinformowała, że pozycja Ariela Jacobsa jest niezagrożona: "Jest to odpowiednia osoba na tym miejscu."

Iachtchouk pogrążył swój były klub!
 Piłkarze Cercle potwierdzili swoją dobrą formę, którzy za wszelką cenę będą chcieli zawalczyć o mistrza Belgii. Wczorajszego wieczoru piłkarzy Anderlechtu, ośmieszył były piłkarz ich drużyny  Iachtchouk, który strzelił jedyną bramkę w meczu.

Drużyna Anderlechtu przez całą pierwszą połowę przejeła inicjatywę nad drużyną gospodarzy, tak też było przez pierwsze piętnaście minut drugiej połowy, ale potem niespodziewanie bramkę zdobyli piłkarze Cercle. Po bramce Anderlecht znów stwarzał sobie mnóstwo sytuacji, ale na próżno i nie zdołali nawet wyrównać.

Dziś o godzinie 20:30 na Jan Breydel Stadion  Cerle Brugge podejmować będzie RSC Anderlecht Bruksela.

Mecz zapowiada się ciekawie, bo klub z Brugge, nie odstaje jak dużo drużynie Anderlechtu. Drużyna gospodarzy po dziesięciu kolejkach zajmuje ósme miejsce z dorobkiem szesnastu punktów, natomiast drużyna gości zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem dwudziestu jeden punktów.

Angielski klub Tottenham Hotspur zaoferował 20 milionów euro na pozyskanie Romelu Lukaku. Tottenham cały czas przygląda się temu piłkarzowi i jest gotów kupić go już w zimowym okienku transferowym. O Lukaku biją się czołowe kluby świata, przed kilkoma dniami Juventus zaoferował 25 milionów euro na kupno Romelu, ale Tottenham, będzie bił się o 17-latka i też jest w stanie zaoferować 25 milionów a nawet więcej.

Zapamiętaj mnie

Rejestracja
Zapomniane hasło?
"Cytat"
"Zostaję w Anderlechcie. Moim marzeniem jest awansować z tym zespołem do fazy grupowej Ligi Mistrzów i znów wywalczyć mistrzostwo kraju. Chcę także skończyć szkołę w Belgii, a na transfer przyjdzie jeszcze czas."
Anderlecht 3:0 AEK
Zenit St. Petersburg 1 - 0 Spartak Nalchik 31/07/11